Poptávka ubytování

začátek pobytu
konec pobytu
DospělíDěti
jméno a příjmení
telefon
email

Aktuálně

22. říjen, 19
vice >>

Lyžování na Kramolíně

SKIAREÁL  LIPNO  KRAMOLÍN - LYŽOVÁNÍ - ZIMA 2013


Chalupa u Zíků Vám nabízí zimní pobyty s lyžováním na Šumavě ve Skiareálu Lipno - Kramolín. Skiareál Lipno - Kramolín patří mezi lyžařské rodinné jedničky v českých horách.

Naši hosté dostávají k pobytu slevovou kartu LIPNO CARD zdarma, díky níž mohou navštívit mnoho služeb na Lipensku zdarma či se slevou včetně slev na skipasy do Skiareálu Lipno. Děti do 5 let zde lyžují za 20 Kč. Po aktivním odpočinku si můžete dopřát relaxaci v Aquaworldu Lipno. 

ZIMNÍ BALÍČEK S LYŽOVÁNÍM VE SKI AREÁLU LIPNO  KRAMOLÍN- ZIMA 2013

 • 7  x ubytování
 • 1 x  pětidenní skipas do skiareálu LIPNO-KRAMOLÍN
 • LIPNO CARD - slevy v oblasti sportu,kultury,gastronomie či relaxu
 • sauna na chalupě zdarma
 • wifi - připojení k internetu zdarma


Cena pro dospělou osobu        = 3990 Kč
Cena pro děti od 6 do 15 let    = 3490 Kč
Cena pro děti od 16 do 18 let  = 3599 Kč
Cena pro studenty do 26 let    = 3599 Kč
Cena pro děti do 5 let             = 1500 Kč


Těšíme se na Vaši návštěvu.skiareal Llipno


Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní lyžařské středisko zaměřené na rodiny s dětmi a začátečníky,  kterým nabízí maximum pohodlí. Dětské ceny skipasů jsou zde platné pro mládež až do věku 18 let. O komfortní a rychlou přepravu na sjezdovky se starají 3 čtyřsedačkové lanovky a 3 kouzelné pojízdné koberce v dětském hřišti. Sedm přehledných sjezdovek o průměrné délce 1 km s nenáročným profilem jsou zárukou bezpečí a zábavy při jízdě na lyžích. Sněhovou jistotu na Lipně garantuje moderní zasněžovací systém pokrývající všechny sjezdovky. Pro snowboardisty je připraven modernizovaný snowpark s novými překážkami pro začátečníky i zkušené jezdce, netradiční formu zábavy zažijete na nové snow-crossové dráze. Klenotem skiareálu je nejmodernější výukové hřiště v ČR – Foxpark kapitána Lipánka využívající trendy lyžařské výuky z alpských středisek. Pro běžkaře je strojově upravováno 40 km stop. U bezplatného centrálního parkoviště přímo u lanovky naleznete, restaurace, après ski-bary, lyžařskou školu, půjčovnu, skiservis a další služby. V těsné blízkosti se nachází Aquaworld, bobová dráha, animační programy, bowling, wellness, sportovní hala a na zamrzlém lipenském jezeře 11 km dlouhá upravovaná bruslařská dráha.Novinky Skiareálu Lipno pro zimní sezónu 2011/2012

 • Zimní LIPNO CARD
 • Fox park II — nové, již druhé výukové hřiště pro děti
 • Časové skipasy
 • Nová skicrossová dráha
 • Nové rodinné jízdné
 • Sleva pro studenty do 26 let
 • Půjčovna a prodejna lyžařského vybavení IntersporSkiareál Lipno sjezdovky
Skiareál Lipno Vám nabízí pohodové lyžování na upravených sjezdovkách o celkové délce 8,3 km.

Sjezdovka Převýšení Délka
1 Promenádní 172 m 930 m
2 Skolní 172 m 1100 m
3 Dámská 192 m 1090 m
4 Pánská 192 m 970 m
5 Strecha 190 m 970 m
6 Snowpark 105 m 600 m
7 Jezerní 161 m 1300 m
7a Spojovací 60 m 340 m
8 Foxpark 10 m 120 m


Foxpark kapitána Lipánka - lyžařská škola na Lipně

Foxpark kapitána Lipánka je největší a nejkvalitnější dětské výukové hřiště v ČR, využívající moderní technologie osvědčené v alpských střediscích. Tři pojízdné kouzelné koberce zaručují maximální pohodlí specifické především pro děti již od 3 let. Díky svému jedinečnému řešení a přátelského přístupu instruktorů nabízí Vašim dětem zábavnou, hravou a přitom velmi efektivní formu výuky.

Osm důvodů, proč je Foxpark kapitána Lipánka nejlepší v České republice

 • tři pojízdné koberce pro maximální pohodlí při přepravě na svah
 • pohádkové a zvířecí slalomové dráhy s podjezdy a tunely
 • moderní výukové pomůcky pro děti
 • individuální a osobní přístup instruktorů k dětem
 • zábavná odpoledne s hudbou plné her a soutěží o sladké ceny
 • dětský kolotoč, dovádění v nafukovacím hradu
 • dvě moderní výuková hřiště
 • dětský koutek s vyhřívanou hernou
 • a především nekončící zábava s kapitánem Lipánkem a lišákem Foxíkem
 • Foxpark kapitána Lipánka je určen pouze pro lyžaře, výuka snowboardingu probíhá ve speciálním výukovém hřišti pro snowboarding a na sjezdovkách skiareálu.
Snowpark - Lipno

Snowpark ve Skiareálu Lipno patří mezi největší snowparky v české republice. Každý rok se zde koná český pohár ve snowboardingu a další závody. Při modernizaci v roce 2009 byly upraveny parametry parku tak, aby v něm nalezli dostatek zábavy jak děti a začátečníci, tak zkušení jezdci. Ve snowparku naleznete celou řadu překážek různých obtížností, které jsou každodenně upravovány místním shaperem. O víkendech se zde pořádají otevřené závody o hodnotné ceny.


Lipensko je jediným místem v České republice, kde takřka na jednom místě zažijete atraktivní česko-rakouské lyžování  v moderních skiareálech Lipno (Kramolín),
SternsteinHochficht.
Kromě sjezdového lyžování na Vás čekají upravované běžecké stopy na Lipně i v Rakousku, dvě bruslařské dráhy na zamrzlém Lipně, půjčovny lyžílyžařské školy či doprava skibusem až pod sjezdovku.
 
Prohlédněte si aktuální sněhové podmínky, záběry webových kamer a předpověď počasí ze skiareálů Lipno – Sternstein – Hochficht.

Aquaworld - Lipno

Vodní ráj Aquaworld Lipno je skvělým místem pro relaxaci po celodenním sportování za každého počasí. S výhledem na lipenské jezero můžete odpočívat ve vířívce, zatímco se děti vydovádějí na vodní skluzavce a v bazénu s protiproudem. Přímo balzámem pro tělo i duši jsou finské sauny s bylinkovou esencí a masáže.

 Aquaworld Lipno od 2.1.2010 otevřen pro veřejnost po celý den.

Nová otevírací doba pro veřejnost platná od 2.1.2010

Po – Čt, So – Ne: 10:00 – 21:00
Pá: 14:00 – 21:00