Poptávka ubytování

začátek pobytu
konec pobytu
DospělíDěti
jméno a příjmení
telefon
email

Aktuálně

22. říjen, 19
vice >>

Letní dovolená

LETNÍ DOVOLENÁ - LIPNO - ŠUMAVA  ČERNÁ V POŠUMAVÍ


Možnosti letních aktivit jsou opravdu široké. Samotné Lipno nabízí: přírodní koupání, windsurfing,  katamarány,  jachting, vodní šlapadla, aquapark, wellness, masáže, bikerpark, motokáry, houbaření,rybaření, cyklistika, turistika,  jezdectví...  Stejně jako možnosti chalupy i okolních obcí umožňují velký výběr. Rádi každému poradíme a pomůžeme.

Letní kino Černá v Pošumaví

Pokladna letního kina se otevírá jednu hodinu před začátkem představení.V areálu letního kina je občerstvení. Stánek s občerstvením se otevírá jednu hodinu před začátkem představení. Promítáme za každého počasí, cca - 60 krytých míst!!! Bližší informace na tel. +420 774 608 226. Převzato ze stránekČerná v Pošumaví

Paintball a lanový park Černá v Pošumaví

Paintball není jen pro příznivce militarismu, ale především je to ideální sport na odreágování od všedních starostí. Paintballové hřiště Adventure Park se nachází v krásné šumavské krajině v Černé v Pošumaví. Terén hřiště je velice členitý - rovná louka se zákopy a vysokou trávou, stráně, les, lom. Hřiště, včetně všech překážek, je čistě přírodní.Při hře se používají originální paintballové značkovače, které pomocí CO2 nebo stlačeného vzduchu vystřelují kuličky naplněné potravinářským barvivem. Kuličky se po dopadu na cíl rozbijí a označí jej barvou. Hráč takto označen je považován za "mrtvého" a odchází z hřiště...

Lanový park
Lanové centrum Adventure Park se nachází v lesíku v Černé v Pošumaví v  blízkosti Lipna. Ve výšce až 16 metrů na Vás čeká pořádná porce adrenalinu při zdolávání překážek. Není však důvod se bát. Připravili jsme trasy pro každého, ať jste malí či velcí, odvážnější či opatrnější. Vyberte si tu svou a vyzkoušejte sami sebe.

Například - Vyhlídková trasa žlutá

  • středně obtížná
  • výška překážek 3-16m
  • počet překážek 28
  • délka 285m
  • čas na zdolání trasy cca 1 hodina
  • minimální výška postavy 140cm

Převzato z www.adventurepark.cz
Kontakt Petr Urban - provozovatel  +420 724 319 597


Bobová dráha Lipno

Bobová dráha Lipno- pohodlné boby opatřené gumovými kolečky pro 1-2 osoby. Na start Vás dopraví 420 metrů dlouhý vlek. Dál už na vás čeká téměř kilometr dlouhý sjezd korytem bobové dráhy z hladkého nerezového plechu se spoustou zatáček, tunelem a terénními zlomy s nádhernými výhledy na Lipenskou přehradu. Na své si přijdou rodiče s dětmi již od tří let věku, osmileté a starší děti pak hravě zkrotí bob zcela samy. Díky vyhřívání je dráha v provozu po celý rok.

Zájemcům o bobovou dráhu na Lipně, kteří si chtějí užít rychlou jízdu až 70 km/hod, doporučujeme během letních prázdnin návštěvu od 9 hod do 10 hod nebo večer od 19 hod do 21 hod, kdy je dráha ještě volnější. V ostatních měsících si můžete přijít zabobovat kdykoliv mezi 10 hod a 18 hod. Abyste ušetřili 20 Kč za každou jízdu, zakupte si čipovou kartu s 5 jízdami. S touto přenosnou a časově neomezenou kartou, Vás bude stát jedna jízda pro dospělého 60 Kč a pro dítě do 140 cm pouze 40 Kč.

Golf Lipno nad Vltavou

Golf Club Lipno - 18ti jamkové hřiště se nachází v těsné blízkosti lipenské přehrady, na klterou je z kopcovité krajiny překrásný výhled. Golf je zde určen široké veřejnosti, možnost využití golfové akademie, cvičných ploch. Prioritou hřiště je zachování příznivých podmínek a cen pro všechny skupiny hráčů.

Expozice vodní elektrárny

Expozice vodní elektrárny Lipno - navštivte informační centrum vodní elektrárny Lipno a poznejte unikátní technické dílo ukryté 160 m pod povrchem. Expozice je rozčleněna na několik tématických částí: Povltaví, výstavba vodních elektráren Lipno I a Lipno II a jejich současný provoz.

Bowling

Bowling Bar Horní Planá - čekají na vás tři skvělé dráhy s možností hry až v 8 lidech a se zapůjčením speciálních bot v ceně.

Motokáry  Horní Planá

Dráha je dlouhá 250 m a můžete se svézt s  motokárami za 120,- Kč / 7 minut. Otevřeno je denně o letních prázdninách od 11:00 do 20:00 hodin. V červnu a v září je otevřeno pouze od 13:00 do 18:00 hodin.